Aktualności

10 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Do testu w ramach szkolnego etapu przystąpiło 20 osób z klas: 1c, 1e, 2e, 3c.

W zawodach finału Okręgowego OWE naszą szkołę będzie reprezentował Kacper Tywanek z klasy 2e.

Gratulujemy!

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o możliwości uczestnictwa uczniów w grupowych zajęciach psychoedukacyjnych.

26 listopada minęło 162 lata od śmierci wybitnego polskiego poety Adama Mickiewicza. Chcąc upamiętnić tę datę uczniowie przygotowali spektakl na podstawie dramatu Dziady. Członkowie koła teatralnego zaprezentowali nowe spojrzenie na dzieło należące do kanonu polskiej literatury.

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia.

Jest taka moc, co smutek w radość przemienia.

Jest taka siła, co spełnia marzenia.

To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia...

Rada Rodziców uprzejmie informuje, że w wyniku przeprowadzonej w Liceum w listopadzie 2017r. zbiórki pieniędzy na rehabilitację Kubusia – podopiecznego fundacji POLSAT – zebrano ponad 2700 zł.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i za dobre serce.

W klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadziło nas Misterium Bożonarodzeniowe pt. „W Tobie jest światło”.

Uprzejmie informujemy, że w zakładce "Rada Rodziców" zamieszczone zostały informacje dot. wpłat na fundusz Rady Rodziców oraz Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w okresie: wrzesień-listopad 2017 r.

4.12.2017 grudnia w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Z tej okazji uczniowie klas 2m i 2d przygotowali uroczysty apel.

Szanowni Uczniowie i Rodzice,

Dyrekcja Liceum informuje, iż dysponujemy czterema wolnymi miejscami na wyjazd do Brazylii w terminie 3 – 18 marca 2018 r.

29 listopada o godz. 18.00 odbędą się w naszej szkole zebrania z rodzicami. Serdecznie zapraszamy!!!.