Powrót => Strona główna

Konsultacje nauczycieli  zespołu przyrodniczego
L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Typ zajęć

Dzień

Lekcja

Godzina

Sala

1.

Bieńkowska Justyna

konsultacje z chemii

poniedziałek : 1 raz na dwa tygodnie

1

08:00-08:45

112

2.

Fijałkowska Barbara

konsultacje z geografii

piątek

8.

14:35 - 15:20

108

3.

Kasprzak Barbara

konsultacje z fizyki

piątek

8

14:35-15:20

pracownia fizyczna

4.

Kosińska Ewa

konsultacje z geografii

piątek co 2 tygodnie

9

15:25-16:10

116

5.

Kowalska Ewa

konsultacje z fizyki

piątek

1

08:00 - 08:45

103

6.

Lewandowska Iga

konsultacje -geografia/historia

wtorek

0

07:10 - 07:55

107

8.

Zalewska Elżbieta

konsultacje z biologii, przyrody i geoinformacji

czwartek

0

07:10 - 07:55

pracownia biologiczna

9.

Zawadzka Julitta

konsultacje z chemii

czwartek

0

07:10 - 07:55

pracowania chemiczna

10.

Żebrowska Agnieszka

konsultacje z biologii i higieny

poniedziałek co 2 tygodnie

9

15:25 - 16:10

pracownia biologiczna

11.

Zganiacz Henryka

konsultacje z biologii i przyrody

czwartek

0

07:10 - 07:55

112

Konsultacje nauczycieli zespołu  języków obcych 
L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
w roku szkolnym 2018/2019

Lp

Nazwisko i imię

Typ zajęć

Dzień

Lekcja

Godzina

Sala

1.

Biernacka Beata

konsultacje z języka angielskiego

piątek

9

15:25–16:10

203

2.

Bochnak Magdalena

konsultacje z języka niemieckiego

środa

0

07:10-7:55

204

3.

Cyrta Jakub

Konsultacje  z języka angielskiego

wtorek

0

7:10-7:55

102

4.

Czaplejewicz- Kołodzińska Małgorzata

konsultacje z  języka angielskiego

poniedziałek

9

15:25–16:10

209

5.

Gontarz Urszula

konsultacje z  języka rosyjskiego

środa

0

07:10-07:55

2012

6.

Kosmahl Anna

konsultacje z języka angielskiego

piątek

7

13:45-14:30

Jęz. 1

7.

Kwasieborska Magdalena

konsultacje z języka angielskiego

poniedziałek – co 2 tygodnie

9

15:25-16:10

212

8.

Kwasieborska Magdalena

konsultacje z języka angielskiego

środa – co 2 tygodnie

8

14:35-15:20

212

9.

Milewska Ewa

konsultacje z języka niemieckiego

środa

10

16:15 -17:00

203

10.

Misiorowska – Rychlewska Grażyna

Konsultacje z języka portugalskiego

czwartek

10

16:15-17:00

205

11.

Niegowska- Drachal Elżbieta

konsultacje z języka angielskiego

poniedziałek

7

14:35-15:20

110

12.

Wrońska Katarzyna

konsultacje z języka angielskiego

poniedziałek

8

14:35-15:20

104


Konsultacje nauczycieli zespołu  matematyki i informatyki 
L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię

Typ zajęć

Dzień

Lekcja

Godzina

Sala

1.

Jurak – Jurzysta Anna

konsultacje - matematyka

środa

9

15.25-16.10

5

2.

Ofrecht Marzena

konsultacje - matematyka

wtorek

1

08:00 - 08:45

104

3.

Orlicka Aleksandra

konsultacje matematyka

środa

9

15:25-16:10

5

4.

Pięta Seweryn

konsultacje - informatyka

pierwszy i drugi poniedziałek miesiąca

10

16:15 - 17:00

pracownia komputerowa

5.

Powęska Monika

konsultacje – matematyka( do matury podstawej)

czwartek

1

08:00 - 08:45

104

6.

Różańska Jolanta

konsultacje - informatyka

czwartek

10

16:15-17:00

pracowania komputerowa

7.

Stecka Ewa

konsultacje – matematyka

czwartek

8

14:35-15:20

210

8.

Zawisza Małgorzata

konsultacje – matematyka

czwartek

0

07:10 - 07:55

gabinet wicedyrektora

 

Konsultacje nauczycieli zespołu  języka polskiego
L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię

Typ zajęć

Dzień

Lekcja

Godzina

Sala

1.

Adamowicz Agata

Konsultacje z języka polskiego (zajęcie wyrównawcze)

Wtorek

8

14:35-15:20

103

 2.

Kania Iga

Konsultacje dla maturzystów z języka polskiego

Wtorek

0

7:10-7:55

9

3.

Karasek Małgorzata

Konsultacje dla uczniów klas 2B, 2C, 3K

Wtorek

1

08:00-8:45

110

4.

Pomykała Żaneta

Konsultacje z języka polskiego

Środa

0

7:10-7:55

210

5.

Sawa Grzegorz

Konsultacje z języka polskiego(zajęcia wyrównawcze)

Wtorek

9

15:25 - 16:10

108

6.

Walczuk Marzenna

Konsultacje z języka polskiego

Poniedziałek

0

07:10 - 07:55

Gabinet

wicedyrektorów

7.

Walczuk Marzenna

Konsultacje z  języka polskiego

Wtorek

0

07:10 - 07:55

Gabinet

wicedyrektorów

8.

Walczuk Marzenna

Konsultacje z języka polskiego

Środa

0

07:10 - 07:55

Gabinet wicedyrektorów

 

Konsultacje  nauczycieli zespołu  wychowania fizycznego
L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię

Typ zajęć

Dzień

Lekcja

Godzina

Sala

1.

Kaczanowski Damian

Konsultacje

piątek

4

10:50-11:35

sala gimnastyczna

2.

Lubaszka Krzysztof

Konsultacje

Czwartek

0

07:10-07:55

Sala gimnastyczna

3.

Maliszewski Jerzy

Konsultacje

poniedziałek

7

13:45 - 14:30

Sala gimnastyczna/pokój nauczycieli wf

4.

Petrus Elżbieta

Konsultacje

Wtorek

6

12:50 - 13:35

Sala gimnastyczna

5.

Waleszkiewicz Aleksandra

Kosnultacje

Środa

6

12:50-13:35

Sala gimnastyczna

6.

Zabłocka Barbara

Konsultacje

Wtorek

7

13:45-14:30

Sala gimnastyczna

7.

Zawadzka Aneta

Konsultacje

Czwartek

5

11:45-12:30

Sala gimnastyczna

 


Konsultacje  nauczycieli historii, wiedzy o społeczeństwie, podstaw przedsiębiorczości i wiedzy o kulturze
L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie
w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię

Typ zajęć

Dzień

Lekcja

Godzina

Sala

1.

Beńko-Kaczkowska Ewelina

Konsultacje - WOK

Poniedziałek

8

14:35-15:20

103

2.

Lipiński Łukasz

Konsultacje –wos/historia

Czwartek

9

15:25-16:10

107

3.

Mazańska Iwona

Konsultacje – historia/wos

Czwartek

7

13:45-14:30

108

4.

Muszyński Adam

Komsultacje – historia/wos

Piątek

1

08:00-08:45

207

 
   

 

ZNAJDŹ NAS